vgy.me وب سایتی برای آپلود و به اشتراک گذاری عکسها بدون  ثبت نام است، عکسهای خود را برای همیشه در سرورهای این سایت باقی می مانند و شما می توانید هر عکس، را هر زمان که نیاز داشتید استفاده کنید. بعد از آپلود عکس سایت برای شما لینک کوتاه، لینک مستقیم و لینک های مختلف دیگر تولید میکند که  می توانید با دوستانتان به اشتراک بگذارید، یا به پروفایل خود اضافه کنید و یا در انجمن ها از آن استفاده کنید.

آموزش کار با سایت برای باقی ماندن عکسهایتان برای همیشه در ادامه مطلب بخوانید

یکی دیگر از ویژگیهای این سایت نسبت به سایتهای مشابه پشتیبانی از بیشتر فرمتهای عکس ( JPEG, ICO, JPG, BMP, PNG, GIF) است. علاوه بر این حداکثر اندازه هر عکس 20 مگابایت است

یکی از ویژگیهای جالب این سایت ایجاد کلید حذف برای عکسهایتان هست که هر زمان لازم دیدید میتوانید کلید مشخص شده را اجرا و عکس را از سرورهای سایت حذف کنید. پیشنهاد میکنم از این سایت برای آپلود عکسهای شخصی خود استفاده نکنید.


تنها فقط با دو کلیک میتوانید عکس خود را آپلود کنید پس با ما همراه باشید

قدم اول

وارد وب سایت شوید و عکس را از سیستم خود بر روی صفحه سایت بکشید یا از Select Image  استفاده کنید

قدم دوم

عکس آپلود و میشود و سایت به شما لینک کوتاه و لینکهای دیگر را به شما نمایش میدهد فقط برای امنیت بیشتر لینک مربوط به حذف عکس را در جایی امن نگه داری کنید که در صورت نیاز از آن استفاده کنید


اگر مطلب فوق برای شما مفید بوده است لطفا چنانچه برای شما مقدور است از "ما" حمایت کنید.

 

با نظر دادن، من را در بهتر شدن مطالب وبسایت یاری کنید با تشکر

با توجه با اینکه نظرات خصوصی شما امکان نمایش در سایت ندارد بنابراین اگر احساس می‌کنید نظر و یا سوال شما برای سایر کاربران نیز مفید است لطفا در قسمت ارسال نظر، گزینه "" را تیک نزنید.
هرگونه کپی برداری بدون اجازه غیر مجاز و خلاف شرع است