در این پست تصمیم داریم ۶ نرم افزار که فایل را تیکه تیکه میکنند را معرفی کنیم عملکرد این نرم افزارها به این شکل است که شما یک فایل حجیم را به تیکه های کوچکتر تقسیم میکنید بر فرض مثال میتوانید یک فایل ۵۰۰ مگابایتی را به ۵ قسمت ۱۰۰ مگابایتی تقسیم کنید.این نرم افزارها برای اشخاصی مفید است که بیشتر وقت خود را برای آپلود میگذرانند و میخواهند سهولتی در کار خود ایجاد کنند. پس با ما همراه باشید


HJSplit

HJSplit نرم افزار برش فایل تنها برای ویندوز ۱۰ نیست ، بلکه با تمام نسخه های قبلی ویندوز ، مک، لینوکس، BSD و غیره است
نرم افزار قابل حمل(
portable) و حجم آن کمتر از ۲۰۰ کیلوبایت است. پس از اجرای برنامه شما با محیطی بسیار ساده که با چند کلیک میتوانید فایل را تقسیم(splitting) یا متصل(joining) کنید یکی از امکانات جالب برنامه چک فایل از طریق MD5 است. تقسیم فایل بین کیلو بایت و مگابایت است.

دانلود
عنوان: HJSplit - نسخه لینوکس
حجم: 821 کیلوبایت

دانلود
عنوان: hjsplit - نسخه ویندوز
حجم: 190 کیلوبایت

سایت برنامه

File Splitter

این نرم افزار تمام امکانات نرم افزار بالایی را دارا میباشد ولی به دلیل سبکی بیشتر در نسخه های سرور مورد استفاده قرار میگیرد ضمنا این برنامه تقسیم فایل را از کیلوبایت تا گیگابایت انجام میدهد.

دانلود
عنوان: File Splitter - برش فایل به قطعات کوچکتر
حجم: 28.7 کیلوبایت

سایت برنامه

7-Zip

این نرم افزار تمام امکانات نرم افزار بالایی را دارا میباشد در کنار آن امکان فشرده سازی ، رمزگذاری و همینطور رایت بر روی  CD، DVD، Blu-ray  را داراست

برای دانلود نرم افزار فوق روی اینجا کلیک کنید

GSplit 3

این نرم افزار دقیقا نمونه گرافیکی برنامه HJSplit است

برای دانلود نرم افزار فوق روی اینجا کلیک کنید


File Splitter and Joiner by 3nity

این نرم افزار دقیقا نمونه گرافیکی برنامه HJSplit است

برای دانلود نرم افزار فوق روی اینجا کلیک کنید


U Splitter

این نرم افزار دقیقا نمونه گرافیکی برنامه HJSplit است و پیشنهاد میکنیم از این برنامه برای تقسیم فایل استفاده نمایید اگر از اوبونتو استفاده میکنیداگر مطلب فوق برای شما مفید بوده است لطفا چنانچه برای شما مقدور است از "ما" حمایت کنید.

 

با نظر دادن، من را در بهتر شدن مطالب وبسایت یاری کنید با تشکر

با توجه با اینکه نظرات خصوصی شما امکان نمایش در سایت ندارد بنابراین اگر احساس می‌کنید نظر و یا سوال شما برای سایر کاربران نیز مفید است لطفا در قسمت ارسال نظر، گزینه "" را تیک نزنید.
هرگونه کپی برداری بدون اجازه غیر مجاز و خلاف شرع است